©2019 by Охорона і спецзахист. Proudly created with Wix.com

 
Поиск
  • ohoronazahyst

Ajax - мистецтво захищати

Пост обновлен 6 февр. 2019 г.Інтелектуальний центр системи – Ajax Hub – консолідує можливості кожного окремого охоронного датчика/пристрою в єдину екосистему. Цілодобовий доступ через мобільні додатки (iOS | Android) або веб-браузер дозволяє моніторити стан охоронної системи (поставлено/знято з охорони, мікроклімат, тощо) Система працює по протоколу Jeweller та має анти-саботажні функції, що робить Ajax StarterKit, а значить і простір, що охороняється, неприступним та ультразахищенним.

Найбільш титулована бездротова система безпеки в Європі.Ajax StarterKit – Комплект бездротової GSM-сигналізаціїКомплект бездротової GSM-сигналізації Ajax StarterKit – базовий комплект домашньої сигналізації, який можливо легко розширити іншими пристроями екосистеми Ajax.

Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit призначений для самостійної установки і відповідає професійним вимогам до систем охоронної сигналізації. Інтелектуальний центр системи – Ajax Hub – консолідує можливості кожного окремого охоронного датчика/пристрою в єдину екосистему. Цілодобовий доступ через мобільні додатки (iOS | Android) або веб-браузер дозволяє моніторити стан охоронної системи (поставлено/знято з охорони, мікроклімат, тощо) Система працює по протоколу Jeweller та має анти-саботажні функції, що робить Ajax StarterKit, а значить і простір, що охороняється, неприступним та ультразахищенним.

У комплекті Ajax StarterKit бездротові пристрої охоронної екосистеми AJAX:

розумна централь Ajax Hub

датчик руху Ajax MotionProtect

універсальний датчик відкриття вікна/двері Ajax DoorProtect

брелок для керування охоронною системою Ajax SpaceControl

#дизайн

Просмотров: 14
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now